Minik Yeteneklere Ücretsiz Resim Kursu

Anasayfa > Haberlerr > Minik Yeteneklere Ücretsiz Resim Kursu

FOLKART GALLERY İLE MACERAYA YOLCULUK…

“Bu yıl resim bizim için bir macera olsun istedik. Renklerimiz, serüvenlerin seyrinde ışıldasın, bavulumuz hayal ile dolup taşsın. Gökkuşağından kayıp ulaşırken denizlere,  sanat tarihinin sayfalarında keyifli bir yolculuk yapalım… Ünlü ressamların resimlerini inceleyip, yaşamlarından dersler çıkaralım.”

FOLKART SANAT GALERİSİ 12 Haziran-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenleyeceği ÇOCUK RESİM ATÖLYESİNDE;  yol arkadaşlarını resim yapmaya tutkulu çocuklardan seçmek istiyor. Yıl içinde yaptığınız resimlerden, kendi başınıza çizdiğiniz eskizlerden bir seçkiyi, dosya oluşturarak 3 Mayıs – 7 Haziran 2017 tarihleri arasında Folkart Gallery’ye elden teslim etmeniz bizi mutlu edecektir.  Kursumuzda yer alacak küçük ressamların listesi 7 Haziran 2017 tarihinden sonra www.folkartgaleri.com adresi üzerinden açıklanacaktır.

Başvuru için her öğrenciden en az 3 adet yapmış olduğu resim isteniyor. Öğretmenimizin resimlere göre seçtiği öğrencilerin kursa kaydı gerçekleştirilecektir. Tarafımızdan velilere dönüş yapılacak.

· Velinin başvuru için öğrencinin 1 adet vesikalık fotoğrafı ile gelmesi ve galeride verilen formu doldurması gerekmektedir.

· Kursumuz 6-11 yaş arası öğrencileri kapsıyor.Her öğrenci en az 3 fotoğraf ile başvuru yapacaktır.

· Öğretmenimizin resimlere göre seçtiği öğrencilerin kursa kaydı gerçekleştirilecektir.

· Kursa kaydı kesinleşen öğrenciler için velilere dönüş yapılacaktır.

· Kursumuz 6-11 yaş arası öğrencileri kapsamaktadır.

· Galeri Pazartesi günleri kapalıdır, başvurular Pazartesi günleri hariç her gün galeri çalışma saatleri içinde yapılabilir.

· Başvuru tarihleri: 3 Mayıs – 7 Haziran 2017

· Kurs Tarihleri: 12 Haziran – 25 Ağustos 2017

· Dersler hafta içi verilecektir.

o Sabah Grupları: 10.30 - 12.00

o Öğlen Grupları: 14.00 – 15.30